Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Test Strips
Test Strips
Test Strips
Test Strips

نکات قبل از بارداری / تعیین جنسیت چگونه امکان پذیر است ؟

برای داشتن ختر یا پسر باید به موارد زیر توجه کرد :

 

1روش تغذیه و کنترل PH واژن

2زمان بندی روابط زناشویی

3زمان دقیق تخمک گذاری

زمان صحیح تخمک گذاری در تعیین جنسیت چه نقشی دارد ؟
یکی از مهمترین نکات در تعیین جنسیت زمان تخمک گذاری است و اگر مقاربت در حوالی زمان تخمک گذاری انجام شود فرزند پسر خواهد بود اما اگر مقاربت 3-4 روز بعد یا قبل از تخمک گذاری اتفاق بیافتد شانس دختر شدن بیشتر خواهد بود ما برای شما کیت تخمک گذاری (LH) مدی اسمارت را توصیه می کنیم چون این کیت قادر خواهد بود 24-48 ساعت قبل از آزاد شدن تخمک را با دقت بیش از 99% مشخص کند .

ازچه مواد غذایی و روش تغذیه ای استفاده کنیم ؟
غذیه نقش اساسی در تعیین جنسیت دارد، زیرا مواد غذایی ارتباط مستقیمی با کاهش یا افزایش PH (قلیایی یا اسیدی) دارد مواد غذایی حاوی سدیم ، فسفر، آهن ، پتاسیم و روی در غذاهایی نظیر ماهی ، سیب ، پرتقال ، هویج ، برنج ، اسفناج و گوشت قرمز است که باعث پایین آمدن PH (محیط قلیایی) می شوند ، بنابر این مصرف آن ها 30 تا 60 روز قبل از آمیزش نقش مفیدی در پسر شدن جنین خواهد داشت. مصرف خوراکی هایی حاوی کلسیم ، منیزیم و مس که در غذاهایی نظیر لبنیات ، کلم ، قارچ ، نخود سبز، سبزیجات ، هندوانه ، خربزه و جو است میزان PH رحم را افزایش (محیط اسیدی) می دهد و باعث تولد نوزاد دختر می شود.

تذکراین رژیم حتما باید زیر نظر پزشک و مراقبت های خاص و با مقادیر معین انجام شود و انجام خود سرانه آن به هیچ وجه توصیه نمی شود .